Letenky do Londýna využívají nejčastěji studenti a brigádníci

Anglie je druhou nejčastěji navštěvovanou zemí nejen pro poznávací dovolenou, ale také pro velmi atraktivní možnost vzdělávání a častých brigád. Do Anglie totiž stále častěji jezdí studenti, kteří chtějí zkombinovat pobyt v zahraničí kvůli zdokonalení se v cizím jazyce s příjemnou brigádou, která jim zajistí vlastní příjem a často zde také navštěvují univerzity a doplňují si tak své dosavadní vzdělání. Aby se pro vás cesty do Anglie nestaly nepříjemnou součástí, zvolte raději leteckou dopravu, než klasickou cestu autobusem s nutností využití trajektu.

Letenky do Londýna jsou při troše štěstí levnější než jízda autobusem do sousedního státu. Za letenky v akci můžete zaplatit i několik set korun a být v Londýně již za jednu hodinu. Celkově je letecká doprava díky přístupnějším cenám a častým slevovým akcím nejžádanějším způsobem při cestování. Pokud navíc potřebujete do dané země jezdit pravidelně ať za účelem vzdělání nebo práce, jistě uvítáte spíše pohodlnější a rychlejší způsoby přepravy. Právě v případě Londýna je cesta natolik rychlá, že se nestačíte ani pořádně usadit v sedadle a letadlo již přistává v Londýně.

Pro nejlevnější letenky je potřeba mít pravidelný přehled o aktuálních cenách a hlídat okamžik, kdy nízkonákladové letecké společnosti nabídne opravdu levné letenky do Londýna. Dalšími možnostmi jsou pak first minute nebo last minute, kteréjsou zdrojem výrazných cenových slev za letenky. Za vzděláním a prací vedou také letenky do USA, kam cestuje stále více lidí za novými možnostmi. Pro dovolenou ale zvolte raději Thajsko než Londýn, jelikož v Anglii nepanují právě nejideálnější teplotní podmínky. Letenky do Thajska jsou přitom oproti minulosti mnohem levnější a není tedy již tolik nemožné tuto překrásnou a exotickou zemi navštívit.